Tapenade minangka campuran zaitun tradisional Mediterania sing duweni rasa apik banget. Panggonan daging babi iki diisi karo campuran tapenade sing ngandhut zaitun ireng, zaitun kalamata, lan capers, banjur dipanggang kanthi sempurnane. A sajian sampurna kanggo acara khusus.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 2 nganti 3 lb / 1 nganti 1.3 kg daging babi panggang
- 1 tuwung / 240 mL olives ireng (lemes lan pitted)
- 1 tuwung / 240 mL olahan kalamata (lemes lan adhem)
- 2 sendhok teh / 30 ml capers (lemes)
- 2 sendhok teh / 30 ml minyak zaitun
- 2 tsp./120 mL Dijon mustard
- 1-2 cengkeh bawang putih (dicincang)
- 1 tsp./5 mL oregano (pepe)
- 1 tsp./5 mL mrica ireng
- Kanggo Herb Crust:
- 1/4 cup / 60 ml minyak zaitun
- 2 tsp./10 mL oregano (pepe)
- 2 sendhok teh bubuk bawang bombay
- 1 1/2 tsp./7.5 mL garam segara
- 1 tsp./5 mL marjoram
- 1/2 tsp./2.5 mL mrica ireng
Cara Nggawe
Ing blender utawa panganan prosesor gabungke zaitun, capers, mustard, papak, oregano, lan mrico. Campuran nganti alus. Kupu-kupu utawa gulung nyuwek daging babi. Nyebar tapenade dicampur ing siji pinggiran daging babi. Gulung lan dasi nganggo kabel twine. Preheat grill lan nyiyapake ora langsung grilling. Digabungake karo ram krim ramuan lan nyebarake kabeh ndhuwur manggang. Panggonan manggang ing panggangan lan masak nganti kira-kira 1 nganti 1 1/2 jam, utawa nganti nganti daging lan suhu internal 160-165 derajat F.
Dibuang saka panggangan lan disetel nganti 5-7 menit. Motong kanthi nggunakake piso sing cetha banget lan ngawula.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 477 |
| Lemak total | 32 g |
| Saturated Fat | 8 g |
| Lemak ora jenuh | 18 g |
| Kolesterol | 99 mg |
| Sodium | 1,070 mg |
| Karbohidrat | 12 g |
| Serat Pemakanan | 3 g |
| Protein | 36 g |