Sup iki sugih lan éca sampurna kanggo pésta liburan. Versi sing gampang iki mbuwang rusak, lan tugas ngempalaken wektu kanggo ngobrol lan ngetrapake labu seger. Minangka paling koki bakal pitutur marang kowe, waluh murni, dikemas kaleng bakal duwe rasa sing luwih apik tinimbang gurih tambalan tawon seger sing sampeyan pilih. Simpen sing kanggo teras ngarep!
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 2 sendok makan mentega
- 1/2 bawang bombay kuning (iris tipis)
- 1/2 cangkir wortel (kupas, iris tipis)
- 1 iwak celery (apik lan disigar)
- 2 cangkir waluh murni kaleng (ora ngisi kue kaleng)
- 3 cangkir kaldu ayam
- Dash lemah putih mrico, kanggo rasa
- 1/4 sendok teh jahe
- 1 1/2 uyah sendok teh
- 1 cangkir krim utawa setengah setengah
- Opsional: wiji waluh kulit (kanggo garnish)
Cara Nggawe
1. Ing saucepan 4-qt, tumis bawang ing mentega nganti transparan. Tambah kabeh bahan liyane, kajaba krim. Banjur mrico lan masak, aduk sok-sok, nganti sayuran banget alus.
2. Selehake ing blender lan dienggo kanthi bener nganti nganti rata. Tuang maneh menyang saucepan lan tambah krim kasebut. Bawa bali menyang rasa panas, mateni panas, lan nyetel bumbu yen perlu.
3. Sajagad ing mangkuk anget lan garnish kanthi wiji waluh.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 211 |
| Lemak total | 18 g |
| Saturated Fat | 12 g |
| Lemak ora jenuh | 5 g |
| Kolesterol | 55 mg |
| Sodium | 389 mg |
| Karbohidrat | 10 g |
| Serat Pemakanan | 2 g |
| Protein | 4 g |