Tips Sirloin digunakake ing resep steak mrico iki, bebarengan karo cabe, bawang, lan tomat sing disegel opsional. Piring populer iki luwih enak liwat beras utawa mie lan nggawe panganan sing apik banget.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 poin tips sirloin, dipotong dadi ukuran potong
- 2 tablespoons minyak sayur
- 1/4 cangkir disigar bawang
- 1 clove papak, halved
- 1 sendok teh uyah
- Dash saka mrico
- 1 tuwung duduh kaldu daging sapi
- 1 bisa (14.5 ons)
- tomat rebus , opsional
- 1 mrica lonceng ijo gedhé, irisan irisan
- 2 tablespoons cornstarch
- 1/4 cup cold water
- 2 tablespoons
- soy sauce
Cara Nggawe
- Minyak lenga ing wajan utawa wedhus sajrone panas.
- Sira daging sapi, aduk, nganti kecokelatan, kira-kira 10 menit.
- Tambahake bawang, uyah, lan mrico. Tambahake duduh kaldu daging sapi menyang campuran daging sapi lan nggawa menyang godhok.
- Ngurangi panas kanggo kurang, nutupi, lan nyirepake daging sing lembut, bab 25 menit.
- Tambah tomat sing disampurna lan mrico lonceng ijo; Masak 10 menit maneh.
- Gabungke cornstarch, banyu, lan soy sauce ing mangkuk cilik; klumpuk nganti disamber.
- Ngaduk campuran dicampur jagung menyang campuran daging.
- Bawa menyang godhok; cook, aduk terus, nganti 5 menit maneh. Copot parthasar bawang.
- Ngawula karo mie sing wis masak panas utawa beras.
* Ganti steak flank tipis utawa pucuk ndhuwur kanggo tips sirloin.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 409 |
| Lemak total | 18 g |
| Saturated Fat | 5 g |
| Lemak ora jenuh | 10 g |
| Kolesterol | 96 mg |
| Sodium | 739 mg |
| Karbohidrat | 24 g |
| Serat Pemakanan | 3 g |
| Protein | 37 g |