Resep kue iki, utawa papat rempah-rempah, digunakake kanggo mangsa kabeh, saka jajan kanggo pitik panggang, ing pawon Perancis. Versi tradisional iki nggunakake mrica putih; Mrica ireng bisa digunakake minangka substitusi.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 2 tablespoons mrico (lemah, putih)
- 1 sendok teh jahe (lemah)
- 1 tablespoon nutmeg (lemah)
- 1 tablespoon cengkeh (lemah)
Cara Nggawe
Nggawe rempah-rempah bebarengan lan simpen nganggo wadhuk ing panggonan sing keren lan peteng.
Resep kui iki nggawe 5 tablespoons utawa kurang saka 1/3 cangkir campuran rempah-rempah.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 5 |
| Lemak total | 0 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Lemak ora jenuh | 0 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 1 mg |
| Karbohidrat | 1 g |
| Serat Pemakanan | 0 g |
| Protein | 0 g |