Kiopoolu minangka panyebaran eggplant-pepper sing dipigunakaké ing Bulgaria minangka panganan kanggo roti utawa minangka iringan kanggo daging panggang. Punika sami kaliyan ajvar Kroasia / Serbia kajawi cabe-cabe hijau dipunginakaken tinimbang abrit lan tomat dipun tambah.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 1/2 kilogram talenan (dicuci lan dibungkus dawa)
- 2 mrica lonceng ijo (dikumbah, dideleh lan dibungkus)
- 3 sendok teh lenga zaitun
- 2 tomat Roma sing mateng (dicampur, disaring lan disaring sacoro apik)
- 3 tablespoons disigar parsley seger (utawa katumbah, utawa Mint kanggo rasa Wétan Tengah)
- 2 cloves papak (ulig)
- 2 sendok teh cukà abang anggur
- 3/4 séndok garam (utawa kanggo rasa)
- Opsional: jus lemon kanggo rasa
Cara Nggawe
- Broil eggplant lan mrico, kulit sisi munggah, nganti blackened. Transfer menyang mangkok ultrasonik lan tutup nganggo plastik kanggo uap nganti 10 menit.
- Nalika cukup kelangan kanggo ditangani, mbusak kulit.
- Tuang lan eggplant murni ing prosesor panganan nganti alus. Alon lenga ing lenga zaitun kanthi ngiris lan ngolah nganti digabungake.
- Transfer campuran menyang mangkuk gedhe lan nambah bahan sing isih ana, nyawiji kanthi apik. Mangsa kanggo rasa karo uyah lan mrico ireng. Ngawasi suhu kamar kanthi roti utawa daging panggang. Ngendhokke leftovers.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 112 |
| Lemak total | 6 g |
| Saturated Fat | 1 g |
| Lemak ora jenuh | 4 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 228 mg |
| Karbohidrat | 15 g |
| Serat Pemakanan | 4 g |
| Protein | 3 g |