Iki minangka salah sawijining jinis zigzag kebugaran serbaguna. Aku nggawe iki adhedhasar apa sing ana ing kulkas lan kulkas ing wektu kuwi. Ayo dadi pamikiran sampeyan. Aku seneng ngetokake sayuran lan barley ing butter cilik utawa lenga kanggo rada caramelize veggies lan jas gandum. Iku pancene ndadekake prabédan. Iki minangka calon apik kanggo kompor sing alon .
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 2 tablespoons butter utawa canola oil
- 1 bawang bombay gedhe, dikupas lan disigar
- 1 medium turnip, dikupas lan disigar
- 1 cilik parsnip, dikupas lan disigar
- 2 wortel, dikupas lan diirisake 1/2 "kandel
- 2 iga celery, iris 1/2 "nglukis
- 1 cengkeh bawang putih sacoro apik
- 1/2 cangkir barley, dibilas lan lemes
- 3 medium kentang, kupas lan potong 8th
- 3 tomat gedhe, dikupas lan disigar, utawa 1 (28-ons) bisa diced tomat
- 1 tablespoon daging sapi basis
- 4 cangkir banyu utawa luwih yen perlu
- 1 sachet stock (pirsani ing ngisor)
- 8-12 ons daging sapi panggang, steak utawa rusuk utama, dipotong dadi 1/2 "
- Garam lan mrico kanggo rasa
Cara Nggawe
- Ing saucepan utawa pawon gedhe ing sajeroning panas, aduk bawang, turnip, parsnip, wortel lan celery nganti rada caramel. Tambah bawang, barley, lan kentang lan diute maneh 2 menit nganggo sayuran liyane.
- Tambah tomat, daging sapi, banyu, lan sachet . Banjur siram, diuripake panas nganti sedhih lan simmer tanpa ditemokake 1 jam utawa nganti barley rampung, aduk sok-sok.
- Mbusak sachet, nambah daging sapi lan panas nganti anget. Nyetel bumbu. Sajroning Bowl digawe panas karo garnish parsley, yen pengin, diiringi salad ijo lan roti garing.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 343 |
| Lemak total | 12 g |
| Saturated Fat | 3 g |
| Lemak ora jenuh | 6 g |
| Kolesterol | 55 mg |
| Sodium | 242 mg |
| Karbohidrat | 37 g |
| Serat Pemakanan | 8 g |
| Protein | 24 g |