Iki dhasar kentang dhasar sing dibumbui karo basil lan peterseli, bareng karo bawang, celery, lan wortel. Kentang lan sayuran dimasak ing kompor sing alon karo kaldu pitik. Krim utawa setengah setengah ditambah ing sayur sup ing pungkasan wektu masak.
Sajati saus gedhe iki, sup kentang sing enak karo roti sing garing utawa roti lan salad sederhana.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 6 medium kentang, dikupas lan diced
- 1 tuwung bawang disigar
- 2 wortel, dikupas lan diiris tipis
- 2 iga celery, iris tipis
- 4 cangkir kaldu ayam, sodium rendah
- 1/2 séndok pepe godhong basil
- 1 sendok teh uyah, utawa kanggo rasa
- 1/2 sendok teh mrico ireng anyar
- 1/4 tuwung
- glepung kabeh-tujuan
- 1 1/4 cangkir
- krim utawa setengah-setengah
- 2 tablespoons parsley seger disigar
- Masak daging babi utawa irisan bawang ijo sing disigar, opsional
Cara Nggawe
- Digabungake kentang diced, bawang cincang, wortel, celery, kaldu ayam , basil, garam, dan lada dalam kompor.
- Tutup lan cook HIGH kanggo 3 jam, utawa nganti sayuran tender.
- Nglakoake bebarengan glepung lan krim utawa setengah-setengah; nglakokake dadi sup. Nglakoake ing peterseli.
- Tutup lan cook 30 menit maneh utawa nganti panas.
- Yen dianjurake, sprinkle bacon masak sing disigar, potong cincang, utawa irisan bawang bombay irisan irisan ing saben porsi.
Variasi
Tambahake kukus diced utawa sosis browned menyang kompor alon bebarengan karo sayuran kanggo nedha isuk tengah utawa sup supper.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 219 |
| Lemak total | 8 g |
| Saturated Fat | 4 g |
| Lemak ora jenuh | 3 g |
| Kolesterol | 18 mg |
| Sodium | 1,185 mg |
| Karbohidrat | 31 g |
| Serat Pemakanan | 5 g |
| Protein | 7 g |