Kimchi perkelahian diwiwiti, mula sampeyan ora kudu ngetokake ton kimchi sing apik lan siap kanggo mangan panganan Korea.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 2 kilogram scallions, sakabeheng lan dibilas uga, kanthi werna lan tips dibusak
- 1/4 cup sauce saus
- 2 pear Asia, dikumbah, dikubur, disemprot, lan disalut
- 5 cloves papak, sakabeheng, peeled, lan pureed
- Jahe 1-inch, peeled lan pureed
- 2 cangkir kochukaru (bubuk mrico abang Korea)
- 2 tbsp wijen sesame
- 1.5 tbsp gula
- 1 sdt cuka anggur
- 1 tuwung banyu
- 2 tbsp glepung beras manis
Cara Nggawe
- Yen kukus isih udan saka cuci, banjur tusuk mau garing.
- Ing mangkuk campuran gedhe, pour sauce iwak liwat scallions, lapisan sing apik.
- Ayo njagong nganti 20 nganti 30 menit.
- Nalika scallions lungguh, ing saucepot liwat medium, gabungke banyu lan glepung beras manis. Gesang alon-alon.
- Panas nganti bubbly. Mateni panas lan supaya dadi kelangan.
- Gawe pekat saka pears, papak, lan jahe kanthi cara nyampur kanthi becik.
- Ing mangkuk campuran, digabungake tempel bumbu kanthi kochukaru, wiji wijen, gula, lan cuka. Nyampur uga.
- Yen pasta beras manis wis adhem, dicampur karo campuran kecap bumbu pedhes. Nyampur sak tenane.
- Saiki dicampurake campuran bumbu iki nganggo scallions ing saus iwak.
- Nyampur sakcukupe lan alon-alon, sing nggawe scallions disapu karo saus.
- Ing botol kaca, nyelehake scallions kanthi apik, kanthi lempitan yen perlu. Tambah ing tanduran cilik kanggo ngatur.
- Tutup karo saos sing isih disimpen.
- Geser tutup ing tutup lan banjur lungguh ing suhu kamar. Ngomong kimchi kanggo sawetara dina.
- Yen siap mangan, simpen ing kulkas.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 94 |
| Lemak total | 1 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Lemak ora jenuh | 0 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 513 mg |
| Karbohidrat | 20 g |
| Serat Pemakanan | 3 g |
| Protein | 3 g |