Woh-wohan sing diresiki nggawe panganan cemilan sing éca, nanging sampeyan uga bisa nyelehake menyang sajian sarapan utawa menu brunch decadent. Nalika resep-resep regol woh sing paling disenengi nganakaké jam kanggo masak, resep iki migunakake cooker alon supaya sampeyan bisa nyedhak dina nalika masak.
Kita seneng dicampur prunes, apricots garing lan pears karo lan vanilla petunjuk lan jus lemon seger. Tambah kayu manis utawa loro yen sampeyan seneng.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 16 ons prunes, pitted
- 8 ons garing apricots
- 8 ons pears garing
- 3 banyu cangkir
- 1/2 cup granulated
- gula
- 1/2 vanilla bean utawa 1/2 sendok teh
- vanila
- 1 sendok teh sacoro apik grated
- lemon zest
- 2 sendok jus jus seger
Cara Nggawe
- Gabungke kabeh woh-wohan bebarengan ing cooker alon bebarengan karo banyu, gula, vanilla, zest lemon, lan jus lemon. Nglakoake campuran.
- Tutup lan cook nganti entek nganti woh, kira-kira 6 nganti 8 jam.
- Ngawula panas utawa ing suhu kamar.
Sampeyan uga Kaya
Kompor Buah Kompor Ringan Kanthi Kayu Manis
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 244 |
| Lemak total | 0 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Lemak ora jenuh | 0 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 5 mg |
| Karbohidrat | 64 g |
| Serat Pemakanan | 4 g |
| Protein | 2 g |