Resep iki kanggo gandum endhog kecoklatan Hungaria utawa piritott tarhonya ndadekake sajian gedhe kaya pilaf. Ing clumps individu pasta sing browned ing panas lemak lan banjur masak ing duduh kaldu panas. Variasi minangka tanpa wates kaya pilaf.
Punika foto sing luwih gedhe saka Mie Ayam Goreng Hongaria - Tarhonya sing digawe. Ndeleng kabeh babagan Mie Hongaria .
Uga pirsani carane mi Hungaria digawe .
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 sendok makan mentega
- 1/2 bawang bombay, disigar sacukupé (utawa campuran bungkus 1 bungkus)
- 1 tuwung garing
- Hunger Egg Barley
- 2 cangkir kaldu ayam panas (utawa banyu yen nganggo campuran sup)
- Opsional: 1 sendok teh disigar parsley
Cara Nggawe
- Ing mangkuk medium, tumis bawang bombay nganti translucent.
- Tambahake barisan endhog lan saute nganti ditutupi lemak panas, kurang luwih 2 menit.
- Nglakoake stock panas, utawa campuran banyu lan sup, nggawa menyang godhok, ngurangi panas lan tutup.
- Simmer 15-20 menit utawa nganti stok diserep lan mie sing lembut.
- Nglakoake parsley disigar lan ngawula.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 158 |
| Lemak total | 6 g |
| Saturated Fat | 4 g |
| Lemak ora jenuh | 2 g |
| Kolesterol | 15 mg |
| Sodium | 731 mg |
| Karbohidrat | 21 g |
| Serat Pemakanan | 3 g |
| Protein | 5 g |