A sup mrico abang sing disenengi krim sing panas lan mentega digawe kanthi mrica lonceng abang, rosemary seger lan krim abot - dadi sajian panganan sing lengkap lan isin sajrone salad ijo sisih. Sup kue sing endhog kadhemen iki bisa didadekake minangka sopan panedhaan cahya utawa ngiringi sinar lampu, uga nganggo sawetara salad lan roti utawa roti bawang.
Yen sampeyan seneng mrico abang panggang, coba sup sup panas vegetarian iki. Mesthi, uga panas banget, dadi ora ana alesan sing sampeyan ora bisa masak lan mangan uga.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 4 mrico abang gedhe (yen lagi cilik, nganggo luwih akeh)
- 1 medium bawang, disigar
- 2 tbsp butter or margarine
- 1 tbsp disigar rosemary seger
- 5 cangkir kaldu sayur (mesthine gluten-free, yen perlu)
- 1/4 cup pasta tomat
- 1/2 cangkir krim abot
- 1/4 sendhok teh paprika
- uyah lan uyah kanggo rasa
Cara Nggawe
- Oleshe panas nganti 400 derajat utawa disetel kanggo nyusup. Irisan mrico ing setengah lan mbusak wiji. Broil watara 20 menit.
- Ing panci ireng gedhe, cook bawang lan rosemary seger liwat medium dhuwur panas. Nambahake duduh kaldu lan mrico lan ngurangi rasa panas. Nambahake tempel tomat lan ngidini kanggo masak nganti paling sethithik 20 menit.
- Transfer sayur menyang prosesor blender utawa pangan nganti proses alus.
- Tambah úa lan aduk kanggo gabungke kanthi apik.
- Nelpon digodhog.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 146 |
| Lemak total | 11 g |
| Saturated Fat | 7 g |
| Lemak ora jenuh | 3 g |
| Kolesterol | 33 mg |
| Sodium | 694 mg |
| Karbohidrat | 8 g |
| Serat Pemakanan | 2 g |
| Protein | 4 g |