Tambah bumbu cilik menyang saos keju. Kadhangkala, a mustar bisa njupuk sajian saka mboseni kanggo macem-macem. Resep saus gampang iki kalebu sawi garing lan bubuk bawang putih kanggo rasa. Gunakake minangka saos kanggo sayuran utawa minangka saos casserole . Sijine sawetara zing menyang panganan cheesy.
Kanggo saos sing sugih, gunakake setengah setengah krim .
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 2 sendok makan mentega
- 2 tablespoons
- glepung kabeh-tujuan
- 1/4 sendok teh uyah
- Dash pepper
- 1 liter susu
- 1/2 gelas Keju Cheddar (tajam utawa entheng)
- 1/2 sendok teh sawi garing
- Dash bubuk bawang
Cara Nggawe
- Ing saucepan cilik liwat medium-kurang panas, nyawiji mentega.
- Nalika butter wiwit umu, aduk ing glepung; cook lan aduk nganti kurang luwih 1 menit.
- Nglakoake uyah lan mrico.
- Mbenerake adonan ing susu.
- Masak liwat panas sing kurang, aduk terus nganti sauce wis diketokake.
- Tambah keju, mustar garing, lan bubuk bawang.
- Terus masak lan aduk nganti keju dilebur.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 289 |
| Lemak total | 19 g |
| Saturated Fat | 10 g |
| Lemak ora jenuh | 6 g |
| Kolesterol | 51 mg |
| Sodium | 501 mg |
| Karbohidrat | 19 g |
| Serat Pemakanan | 1 g |
| Protein | 11 g |