Resep iki kanggo sauerkraut lan kacang Serbia utawa kupus i grah yaiku bubur kandel sing bisa dadi hidangan utama utawa péso pinggir. Punika dipanggang karo daging babi utawa daging asap liyane.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 pound putih Kacang Besar Inggris
- 1 pound sauerkraut, dibilas lan lemes
- 1 liter diced bacon
- 1 bawang bombay dicincang cilik
- 1 cengkeh bawang putih
- 1 tuwung
- glepung kabeh-tujuan
- 2 sendok teh uyah utawa kanggo rasa
- 1/2 sendok teh mrico
- 1/4 sendok teh panas utawa manis
- paprika , utawa kanggo rasa
Cara Nggawe
- Cuci kacang buncis lan rendheake sajrone sewengi sajam bab 2 galon banyu. Nalika siap masak, ngosok, lan mbilas kacang buncis, banjur pindhah menyang pot gedhe utawa ing oven Walanda nganggo banyu 1 galon. Bubar menyang godhog, copot sithik umob kang umob. Kurangi panas lan garing, ditemokake, nganti meh 2 jam utawa nganti meh tawa, nambahake banyu luwih akeh, yen perlu.
- Tambah sauerkraut lan terus masak nalika nyiapake iki (roux). Sauté daging babi lan bawang bombay ing wajan gedhe nganti lemak wis diasilake saka daging babi. Nggunakake sendok slotted, copot daging babi lan bawang, lan adukake menyang sauerkraut lan kacang buncis bebarengan karo papak.
- Menyang gajih daging babi, nambah glepung, uyah, mrico, lan paprika, aduk terus kanggo nyegah kobong, nganti zafrig iku coklat emas. Buang saka panas lan alon-alon nambah 2 cangkir banyu adhem, whisking terus nganti alus. Tambah iki kanggo sauerkraut lan kacang buncis, nyawiji kanthi apik. Masak 20 menit. Yen banget kandel, tambah banyu luwih akeh. Yen banget tipis, masak maneh.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 584 |
| Lemak total | 25 g |
| Saturated Fat | 8 g |
| Lemak ora jenuh | 11 g |
| Kolesterol | 62 mg |
| Sodium | 2,089 mg |
| Karbohidrat | 54 g |
| Serat Pemakanan | 14 g |
| Protein | 36 g |