Saus Portugis iku saos tomat sing enak digawe karo bawang sauté, bawang putih, jus tomat lan parsley.
Konvènsi tomat (diucapaké minangka "conk-a-SAY") minangka istilah kuliner sing éndah kanggo njlèntrèhaké tomat sing wis dikupas, disaring lan disaring. Punika demo carane nggawe concassé tomat .
Wigati: Resep iki nyuwun 1 liter saos tomat klasik , kang minangka salah siji saka limang saus ibu ing seni kuliner. Sampeyan bisa malah nganggo 1 liter saos pasta tomat dasar , sing luwih gampang kanggo nggawe.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 liter saos tomat
- 3/4 tuwung bawang (sacoro apik disigar)
- 2 cangkir tomat concassé
- 1 cengkeh bawang putih (cincang)
- 1/4 cangkir parsley (dicincang)
- ireng kosher uyah (kanggo rasa)
- endhog mrico (kanggo rasa)
Cara Nggawe
- Ing saucepan sing adhem, tumis bawang nganti tembus, kira-kira 5 menit.
- Nambah tomat lan papak banjur terus sauté nganti tomat alus, kira-kira 10 menit.
- Nambahake saus tomat, nggawa menyang simmer lan ngurangi kurang luwih 10 menit.
- Mangsa karo uyah lan mrico lan sajrone sajroning ati.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 48 |
| Lemak total | 0 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Lemak ora jenuh | 0 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 31 mg |
| Karbohidrat | 11 g |
| Serat Pemakanan | 2 g |
| Protein | 2 g |