Resep saos tomat sing prasaja, seger iku sampurna kanggo pasta, pizza lan lasagna. Bahan rahasia? Wortel, sing menehi saus tomat rasa seger lan nambah manis manis. Sawise saos tomat wis mateng, sampeyan ora bakal bisa ndeleng wortel, nanging sampeyan bakal nemtokake beda.
Resep saus tomat nyebutake 28 ats. komplong tomat, nanging sampeyan bisa ngganti tomat sing digodhog, tomat diced utawa tomat.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 2 kaleng 28-ons kabeh tomat (karo cairan)
- ½ tuwung lenga zaitun
- 4 wortel (dicincang)
- 1 medium bawang (disigar)
- 2 cloves papak (finely minced)
- 1 sendok teh Kosher uyah (utawa kanggo rasa)
- 2 sendok teh gula
Cara Nggawe
- Ing saucepan sing gedhe-dasar, ngetokake lenga zaitun sajrone menit luwih panas.
- Tambahake bawang lan wortel, lan sauté kanggo dicokot nganti bawang tembus nanging ora coklat.
- Tambah tomat lan papak. Banjur masak nganti 30 nganti 45 menit, ditemokake, nganti sauce rada nyuda. Yen seneng, sampeyan bisa nggunakake sendok kayu kanggo break kabeh tomat nalika sauce simmers.
- Buang saka panas lan ngliwati pabrik pangan , utawa sajrone prosesor pangan nganti alus, nggarap bêsik yen perlu.
- Mangsa kanggo rasa karo uyah Kosher lan gula.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 145 |
| Lemak total | 9 g |
| Saturated Fat | 1 g |
| Lemak ora jenuh | 7 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 619 mg |
| Karbohidrat | 15 g |
| Serat Pemakanan | 3 g |
| Protein | 2 g |