Aku nampa resep iki nalika ngunjungi panggonan penyulingan Sauza Tequila lan langsung jatuh cinta karo kombinasi rasa. Asam asat iku woh manis lan ora nguntungke karo rasa sing unik lan ing kene ana aksen kanthi rangsang kaca nganggo cabe cabe.
Bartender ing Sauza ngiris kaca kanthi Tajin Bumbu Pangrangkung lan ora mung apik kanggo tujuan iki, iku praktis kanggo nyimpen ing lemari kanggo sprinkle ing woh-wohan, popcorn utawa kapan wae bubuk chili diarani. Gula kayu manis yaiku irisan gedhe kanggo minuman asam.
Kanggo liqueur jeruk, aku bakal lunga karo Cointreau utawa liyane telung nomer telu . Apa wae sing sampeyan gunakake ing margarita favorit sampeyan, gunakake ing kene, nanging ora ono pilihan.
Nalika aku asliné ngenalake minuman iki ing wangun beku, uga banget digegem lan dianggo ing watu-watu. Cukup pour úa menyang shaker, goyangake sumur lan galur liwat Ès.
Coba Margarita Tamarind kanggo owah-owahan sing apik, ana sing unik lan luar biasa. Sampeyan uga bakal dadi favorit panjenengan uga.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 1/2 ons
- blanco tequila
- 1/2 ons
- liqueur jeruk
- 1 ons
- asam nektar
- 1/2 ons
- sirup prasaja
- Serbuk bawang putih kanggo kaca ramping
- 1 tuwung es
Cara Nggawe
- Tuangake Ès, tequila, asam lemah, lan sirup prasaja menyang blender.
- Campuran nganti alus.
- Rendang kaca margarita sing digodhog karo bubuk cabe.
- Tuang isi campuran menyang kaca.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 209 |
| Lemak total | 1 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Lemak ora jenuh | 0 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 48 mg |
| Karbohidrat | 46 g |
| Serat Pemakanan | 5 g |
| Protein | 4 g |