Apa Sampeyan Bakal Perlu
- Kanggo Cake:
- 2 gelas kabeh-waé glepung
- 1 1/2 cangkir gula
- 1 1/2 sendok teh
- baking soda
- 1 wêdakakêna coklat bubuk
- 1 sendok teh
- kayu manis
- 1 sendok teh
- uyah
- 1 sendok teh
- nutmeg
- 1 sendok teh
- allspice
- 1/2 tuwung minyak nabati
- 1 tuwung
- applesauce
- 2 endhog gedhe (ing suhu kamar, diantemi kanthi enteng)
- Kanggo Frosting:
- 8 ons
- keju krim (ing suhu kamar)
- 1 sendok teh
- vanilla extract
- 2 1/2 gelas gula pasir
- 1 tablespoon jus seger (utawa lemon)
- Opsional: susu utawa krim, kaya sing dibutuhake (pirsani instruksi)
Cara Nggawe
Tuang banyu panas saka kismis kanggo nutupi. Gendhule alon nganti plump, kira-kira 15 menit, banjur diubengi sak tenane.
Preheat oven nganti 350 derajat. Baris pan 9 x 13-inch nganggo film non-stick.
Cake:
Ing mangkuk gedhe, adonan glepung, gula, soda manggang, kakao, kayu manis, uyah, pala lan allspice. Gawe sumur ing tengah. Tambahake lenga, applesauce lan endhog sing diantemi. Nyampur uga. Melu ing raisins plumped. Tumisake telusur lan panggang nganti 30 nganti 35 menit.
Kelangan kanggo suhu kamar.
Frosting:
Ing mangkuk cilik, ngalahake keju krim nganti rata. Tambah gula vanili lan gula jajanan. Campuran jus jeruk. Yen frosting banget kandel, tambah cukup susu utawa krim cukup, sawetara irungnya, kanggo nggawe frosting alus lan gampang disebarake. Gamelan beku ing ndhuwur kue sing digawe adhem. Panyerahan kue paling sethithik 1 jam kanggo nyetel beku.
Disaranake Disaranake
• Peach Raisin Coffee Cake Recipe
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 141 |
| Lemak total | 6 g |
| Saturated Fat | 2 g |
| Lemak ora jenuh | 3 g |
| Kolesterol | 31 mg |
| Sodium | 123 mg |
| Karbohidrat | 20 g |
| Serat Pemakanan | 0 g |
| Protein | 2 g |