Ing resep iki prasaja, dodo pitik diseduh ing casserole karo daging babi, daging sapi, lan saus krim asam krim. Iki minangka kombinasi pitik manis lan populer, sampurna kanggo dina sing sibuk.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 8 halves payudara ayam (boneless, skinless)
- 8 ngudani daging babi
- 1 tuwung krim cukur
- 1 bisa / 10 3/4 ons
- krim sup jamur (kenthel)
- 1 jar daging sapi
- ireng mrico kanggo rasa
Cara Nggawe
- Kalorake panas nganti 300 F (150 C / Gas 2).
- Lebokake 1 potong daging babi ing sisih setengah susu pitik; Baleni karo bagian sing isih ana.
- Garis casserole sing enak sing gedhe banget utawa roti panggang kanthi potongan daging sapi sing dipotong.
- Selehake bagian dhadha pitik 8 ing daging sapi sing ditusuk.
- Ing Bowl gabungke krim lan sayur sup ora gampang nganti dicampur; pour liwat pitik.
- Sprinkle entheng karo mrica ireng anyar.
- Panggang alon-alon, ing 300 F sajrone 2 jam, utawa nganti pitik dimasak lan daging babi garing.
Ngajak Saran
- Panganan iki éca karo beras sing digawé panas, pasta, utawa kentang mashed. Tambah sajian roti brokoli sing dikukus, kacang ijo, utawa salad sing gampang dibuwang kanggo pangan saben dinane.
Variasi lan Tip
- Tinimbang daging sapi garing, gulung irisan tipis saka endhog ing saben endhog pitik, banjur bungkus babi daging babi ing endhas. Tuang campuran jajanan sup lan ora nguntungke ing gulungan, sprinkle with pepper, lan panggang ing ngisor iki.
- Ayam uga bisa dipanggang ing 350 F (180 C / Gas 4) kanggo kira-kira 1 1/2 jam.
Sampeyan uga bisa Kaya
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 1394 |
| Lemak total | 90 g |
| Saturated Fat | 32 g |
| Lemak ora jenuh | 33 g |
| Kolesterol | 484 mg |
| Sodium | 450 mg |
| Karbohidrat | 2 g |
| Serat Pemakanan | 0 g |
| Protein | 135 g |