Kue jagung blueberry iki kue sing gampang banget kanggo nggawe, lan bisa dadi panganan dessert utawa kue kopi. Mrica crunchy lan topping gula abang menehi jajan ekstra rasa lan tèkstur.
Aku nggunakake blueberries seger ing kue, nanging aran bebas nggunakake blueberries beku. Tambahake babagan 1/4 cangkir pecan sing dicincang ing ndhuwur kanggo luwih kentel, utawa nambahake 1/2 cangkir pecan sing disigar ing adonan bebarengan karo blueberry.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 4 sendok mentega (suhu kamar)
- 3/4 cup granulated sugar
- 1 endhog gedhe
- 1/2 sendok teh vanilla
- 2 cangkir tepung serbaguna (9 ons)
- 2 teaspoons baking powder
- Uyah 1/2 sendok teh
- 1/2 cangkir susu
- 2 cangkir blueberries seger
- Kanggo Topping:
- 4 sendok mentega (suhu kamar)
- 1/2 cup gula pasir sing dikemas
- 1/3 tuwung glepung kabeh-tujuan
- 1/2 sendok teh dhasar kayu legi
Cara Nggawe
- Pelumas lan tepung roti panggangan kothak 9-inch. Oven panas nganti 375 F (190 C / Gas 5).
- Ing mangkuk campuran karo krim pencampur listrik 4 sendok makan mentega karo gula granulated 3/4 cup; nambah endhog lan vanilla lan beat nganti alus lan digabungake.
- Gabungke glepung, bubuk manggang, lan uyah ing mangkuk cilik.
- Nambahake campuran dicampur karo campuran mentega kanthi campuran 1/2 cangkir susu, ngantem nganti alus. Slowly melu blueberries ing adonan.
- Nyebarake adonan ing pan sing disiapake.
- Kanggo topping, gabungke bahan topping lan aduk kanthi becik kanggo mbentuk remah-remah.
- Sprinkle topping crumbs liwat antuk giliran. Panggang roti ing oven sadurunge 35 menit.
Tip lan Variasi
- Nambah 1/4 cangkir pecans sacoro apik sing disigar ing remukan topping.
Sampeyan uga bisa Kaya
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 493 |
| Lemak total | 21 g |
| Saturated Fat | 10 g |
| Lemak ora jenuh | 8 g |
| Kolesterol | 148 mg |
| Sodium | 814 mg |
| Karbohidrat | 68 g |
| Serat Pemakanan | 4 g |
| Protein | 9 g |