Kompor iki gampang dimasak dawa sing digawe kanthi mung 5 bahan. Panggang abang daging babi (utawa bokong Boston) alon dimasak nganti sempurnane karo bawang. Daging babi wis diiris lan banjur rampung karo saos komersial utawa gawe barbecue. Iki banget pesta partai. Cukup tetep daging babi sing digoreng panas ing cooker alon kanggo porsi, lan supaya kanca lan kulawarga ngumpul sandwich dhewe.
Bubuk tender, daging babi lan sijine maneh ing cooker alon kanggo porsi. Wis buns pamisah siap kanggo tamu, bebarengan karo coleslaw , irisan dill pickle, lan kacang panggang .
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- Panggang pita banteng, kira-kira 4 kilogram
- 2 medium bawang, iris tipis
- 1 1/2 gelas banyu
- 1 botol (16 ons) saos barbecue, utawa 2 cangkir
- saos gawean
- 1 tuwung bawang disigar
Cara Nggawe
- Panggonan setengah saka bawang tipis ing irisan ngisor cooker alon; nambah daging babi lan banyu, bebarengan karo irisan bawang bombay.
- Tutup lan cook daging babi ing LOW kanggo 7 kanggo 9 jam utawa 4 kanggo 5 jam ing setelan panas HIGH.
- Ngempelake cairan saka cooker alon; rusak utawa nyendhelake daging kanthi cara coarsely lan mbuang kelebihan lemak.
- Sijine daging babi ing cooker alon. Tambah sos barbecue lan trikatuka disigar.
- Tutup lan cook ing LOW kanggo 2 nganti 4 jam maneh. Ngadamel sok-sok.
- Ngawasi roti buns ingkang anget lan coleslaw.
Ngajak Saran
Daging babi sing ditarik digawe kanthi tradisional minangka coleslaw minangka topping utawa ing sisih, bebarengan karo asinan dill, sos barbecue ekstra, lan kacang panggang. Nambah salad kentang kanggo mangan gedhe utawa ngetokake tradisi lan ngawula sandwich karo kentang goreng utawa kentang panggang.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 531 |
| Lemak total | 27 g |
| Saturated Fat | 10 g |
| Lemak ora jenuh | 12 g |
| Kolesterol | 172 mg |
| Sodium | 647 mg |
| Karbohidrat | 21 g |
| Serat Pemakanan | 1 g |
| Protein | 48 g |