Iki panganan khas India pesisir dipangan karo kari, nggoreng-goreng lan malah dhewe. Ana apa-apa kaya Sannas alus, alus lan alus kanggo goleki karo Pork Vindaloo utawa Sorpatel !
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 500 gram beras
- 2 medium ukuran coconuts
- 500 mililiter Goan toddy utawa 2 1/2 teaspoons ragi garing
- 2 teaspoons gula (kanggo nyampur karo ragi yen nggunakake)
- Garam kanggo rasa
- 4 teaspoons gula (nambah kanggo adonan)
- 1 tuwung banyu panas (yen nggunakake ragi)
Cara Nggawe
- Cuci sumur lan sumur ing banyu ing wayah wengi. Esuke, ngempet banyu lan tlatah gajih menyang tempel alus karo toddy cilik. Yen sampeyan ora nggunakake toddy, tlatah beras ing dhewe.
- Scrape kelapa metu saka cangkang lan tlatah kasebut dadi paste.
- Yen sampeyan nggunakake ragi, campuran karo 2 sendok teh gula lan banyu anget. Goseni kanthi apik. Ngidini njagong sawetara menit lan bakal mulai munggah.
- Nyampur gajih lan pasta klapa bebarengan ing mangkuk jero lan nambah banyu toya / ragi. Nyampur uga kanggo mbentuk adonan sing kandel.
- Ngidini adonan iki kanggo ferment nganti 4 nganti 5 jam.
- Grease lan Idli ngadeg (utawa piring ramekin cilik karo lenga goreng sing sethithik lan tuku adonan cukup menyang cawan / ramekin kanggo ngisi 3/4 cara.
- Sijine sajian stand / ramekin Idli dadi steamer lan kukus kanggo paling sethithik 20 menit (utawa nganti dimasak - sing tusuk gigi sing dipasang ing tengah bakal metu resik) ing semangat dhuwur.
- Nalika masak, alon-alon copot saka cetakan Idli / ramekin lan sajroning panas karo kari sing dipilih.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 429 |
| Lemak total | 17 g |
| Saturated Fat | 12 g |
| Lemak ora jenuh | 2 g |
| Kolesterol | 1 mg |
| Sodium | 576 mg |
| Karbohidrat | 52 g |
| Serat Pemakanan | 15 g |
| Protein | 27 g |