Resep prasaja kanggo bebek panggang gaya Bohemia iku éca nalika ditepungi nganggo pangsit roti Ceko lan polong abu-abu Polandia. Bebek utawa goose larang banget kanggo mangan saben dina, supaya iki minangka panganan khusus ing kulawarga, kajaba sampeyan minangka salah sijine szlachta (priyayi). Adhiku ora duwe pengarep-arep kanggo nggawe kanca karo bebek bebek sing dituku ing toko unggas sing urip mung kanggo nyatakake demise lan getih disiram kanggo sup czarnina . Untunge, aku ditinggalake momen Kodak iki. Daging bebek bisa digunakake ing pierogi nggarap daging , kayadene sesak kanggo jamur lan liyane.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 bebek 5-pound (sakbanjuré di resiki)
- 1 sendok teh uyah (luwih utawa kurang, yen perlu)
- 2 cengkeh bawang putih (dicincang)
- 1 sendok teh wiji caraway
Cara Nggawe
- Wisuh lan tusuk ing jero lan njaba bebek.
- Cut tip swiwi, lan kulit lemak sing abot ing sakubengé gulu lan saka rongga.
- Pijet lemak bebek kabeh karo garpu, nanging ora ditusuk ing daging.
- Mbebayani babagan njaba uyah lan interior bebek, diolah nganggo bawang putih lan sprinkle karo caraway.
- Selehake bebek dhadha ing pan kanthi panutup lan tutup. Yen bebek tengen metu saka kulkas, supaya njagong babagan 2 jam kanggo suhu kamar.
- Panularan panas nganti 350 F.
- Pour 1 tuwung banyu ing dhasar panggang.
- Bebek bebek 1 jam, skimming off excess fat.
- Nguripake endhog bebek munggah lan terus panggang sing ditemokke kanggo jam liyane, bolak asring, utawa nganti termometer cepet sing diselehake menyang paha nyathet 150 F lan kulit emas.
Buang saka oven lan ngaso 10 menit sakdurunge ngukir.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 1967 |
| Lemak total | 161 g |
| Saturated Fat | 55 g |
| Lemak ora jenuh | 73 g |
| Kolesterol | 476 mg |
| Sodium | 2,085 mg |
| Karbohidrat | 12 g |
| Serat Pemakanan | 1 g |
| Protein | 110 g |