Resep iki kanggo fillet dawa panggang sing cepet lan gampang, lan éca nalika dihidang karo saus gula madu-coklat. Éropah Wétan seneng turki lan manuk sing dipanggang kabèh, nanging iki owah-owahan sing apik lan bisa ditemoni ing akèh restoran kelas dhuwur ing Polandia.
Aku pisanan ngrasake versi iki ing Houmas House Plantation and Gardens ing Darrow, La. Chef Jeremy Langlois dipasangkan karo kentang sing dikocok nanging aku rasa iki luwih enak. Punika foto gedhe saka fillet pan-roasted saka bebek susu.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 6 dodo bebek
- 2 sendok teh uyah
- 1 sendok teh mrico
- 1 liter minyak zaitun
- 1/2 tuwung madu
- 1 tuwung gula coklat peteng
- 2 ons (1/2 stick) butter
- 1/4 cangkir kaldu daging sapi
- Garam kanggo rasa
- Mrico kanggo rasa
Cara Nggawe
- Kanggo nggawe bebek: Mawa panas nganti 400 derajat. Dodo bebek karo uyah lan mrico. Ing skillet ovenproof gedhe liwat panas medium, nambah lenga zaitun. Tumis dhadha duck, kulit mudhun, kanggo 6 menit. Flip bebek lan tempelake ing oven. Manggang 8 nganti 10 menit kanggo medium-langka.
- Mbusak telusur saka oven lan ngidini susu ngaso 2 nganti 3 menit sadurunge ngiris. Cut saben susu ing bias menyang irisan-irisan 1/2-inch-tebal lan penggemar ing piring porsi.
- Kanggo saos: Nalika bebek masak, gabungke madu, gula abang, mentega, lan duduh kaldu daging sapi ing saucepan andhap lan adhem. Kurangi panas lan alon-alon nyedhot 5 menit. Rasakna rasa lan nyetel bumbu, yen perlu. Drizzle sajrone diselehake dodo bebek pan-panggang.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 2890 |
| Lemak total | 227 g |
| Saturated Fat | 79 g |
| Lemak ora jenuh | 102 g |
| Kolesterol | 662 mg |
| Sodium | 593 mg |
| Karbohidrat | 60 g |
| Serat Pemakanan | 0 g |
| Protein | 145 g |