Tambahan saka cuka kanggo campuran nggawe iki cranberry condiment a "chutney" tinimbang senggol utawa ngreksa. Sampeyan bisa ngganti lemon jus kanggo cuka yen sampeyan seneng, lan sampeyan bisa nambah sawetara cranberries pepe bebarengan karo raisins. Waca gagasan liyane ing tips lan variasi.
Iki minangka chutney cranberry sing enak karo apples, jeruk, kismis, lan rempah-rempah, sampurna sajrone daging babi, kalkun, lan masakan utama pitik. Iku minangka chutney banget kanggo preian. Kita seneng sethithik bareng karo mangan apa wae.
Nalika ora minangka resep ngasinake omah, chutney cranberry bisa beku ing wadhah cilik.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 jingga gedhe (kulit kenthel, dibungkus, dibungkus)
- 1/4 cangkir jus jeruk
- 1 paket 12-ons (cranberry seger utawa beku, wisuh lan lemes)
- 1 3/4 cangkir gula
- 1 gedhe Golden Delicious apple (peeled, cored, and chopped)
- 1/2 gelas kismis emas (utawa raisin tanpa reget)
- 1/4 cup pecans pecan (utawa walnuts)
- 1 sendok teh cuka apel apel
- 1/2 sendok teh jahe
- 1/2 sendok teh lemah
- kayu manis
Cara Nggawe
- Gabungke kabeh bahan ing panci gedhe; nggawa menyang godhok.
- Ngurangi panas kanggo kurang lan terus masak, aduk kadhangkala, kanggo 5 nganti 8 menit, utawa nganti cranberries ngeculake.
- Transfer chutney cranberry menyang mangkuk lan hawa adhem nganti jam kerja.
- Chutney tambahan bisa beku ing kontainer freezer cilik.
Tip lan Variasi
- Ganti kismis kanthi cranberry garing .
- Ganti apel kanthi pir dadu.
- Gunakake jus lemon tinimbang cuka.
Sampeyan uga bisa Kaya
Cranberry Orange Bread with Orange Icing
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 549 |
| Lemak total | 5 g |
| Saturated Fat | 1 g |
| Lemak ora jenuh | 1 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 8 mg |
| Karbohidrat | 130 g |
| Serat Pemakanan | 7 g |
| Protein | 3 g |