A gin garing London lan brandy apricot digabungake ing Boston Cocktail kanggo ngombe sethitik seneng.
Aspek herbal saka gin ginjel marang rasa manis buah brendi lan grenadine, déné linglang nyebabake kabeh sing metu saka tart. Rasa rampung luwih cilik ing sisih manis tinimbang sawetara wong seneng.
Saliyane, yen sampeyan minangka salah siji saka wong sing ngombe karo sing cilik-cilik saka untu sing manis, iki minangka gin cocktail gedhe kanggo dicoba amarga arane tengah sing becik.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 1/2 ons
- London garing gin
- 1 1/2 ons apricot brandy
- 1/4 ons
- grenadine
- 1 tablespoon jeruk (1/2 potong)
Cara Nggawe
- Pupuk ure dadi shaker koktail sing diisi es.
- Kocok banget .
- Galur menyang kaca koktail sing digawe dingin.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 171 |
| Lemak total | 0 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Lemak ora jenuh | 0 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 5 mg |
| Karbohidrat | 17 g |
| Serat Pemakanan | 3 g |
| Protein | 1 g |