A permen banget populer ing Kidul, ketuhanan digawe nganggo gula putih, sirup jagung lan putih endhog sing diantemi. Tambahan bisa uga kalebu kacang, klapa, macem-macem perasa lan woh candi.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 2 1/2 cangkir gula
- 1/4 sendok teh uyah
- 1/2 cup sirop jagung sirup
- 1/2 gelas banyu
- 2 putih endhog gedhe (suhu kamar)
- 1 sendok teh
- vanilla extract
- 1/2 3/4 cangkir pecan (cincang sing dicincang utawa candied kanggo preian)
Cara Nggawe
- Dadi manawa kanggo nggawe ketuhanan ing dina garing; Candy ora bakal harden ing dina sing lembab.
- Ing saucepan medium liwat panas-dhuwur panas, gula panas, uyah, sirup, lan banyu kanggo nggodhok, aduk nganti gula wis dibubaraké.
- Setel permenometer ing panggonan lan terus sajrone panas, ora aduk, nganti suhu 266 F.
- Nalika suhu tekan 260 F ngalahake bule telur karo mixer listrik kanthi kecepatan dhuwur, nganti wangun puncak kaku. Nalika ngalahake, sirup sirup panas alon menyang putih endhog.
- Ngalahake kira-kira 2 nganti 3 menit, nganti dicampur ora nggilap. Nambah vanilla lan nguripake kecepatan kurang.
- Terus ngalahake nganti dicampur ing wangun nalika mudhun saka sendok. Bakal mokal banget kanggo mixer ing titik kasebut.
- Nglakoake pecan utawa dicincang ceri cherries kanthi sendok kayu.
- Kanthi sendok teh enak, gulung menyang kertas. Bener kanthi cepet. Yen dicampurake kanthi kandel banget, tambahkan sawetara tetes banyu.
- Ayo ngadeg nganti garing. Simpen ing wadhah sing dijamin tightly.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) |
|---|
| Kalori | 65 |
| Lemak total | 0 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Lemak ora jenuh | 0 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 15 mg |
| Karbohidrat | 16 g |
| Serat Pemakanan | 0 g |
| Protein | 1 g |
(Informasi nutrisi ing resep-resep kita wis diwilang nganggo basis bahan lan kudu dianggep prakiran. Hasil individu bisa beda-beda.)