Basil mènèhi adonan pizza sing éndah, sing bisa digawe ing mesin roti ing siklus adonan, utawa bisa diolah kanthi tangan. Iki adonan pizza apik karo apa wae sing sampeyan pilih kanggo topping.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 2/3 tuwung banyu (lukewarm)
- 2 sendok teh lenga zaitun
- 2 gelas kabeh-waé glepung
- 3/4 séndok garam
- 1 sendok teh gula
- 1 sendok teh basil (rwaning garing)
- 1 sendok teh ragi (aktif garing)
Cara Nggawe
Sijine kabeh bahan ing mesin roti ing urutan sing disaranake dening pabrikan mesin roti. Pilih siklus donasi.
Nguripake adonan metu saka mesin roti. Gulung metu pas karo pan pizza. Penutup lightly karo wrap plastik lan supaya ngaso nganti 10 menit. Ndhuwur karo pizza sauce lan toppings sing dipilih.
Panggangan ing oven 400 ° kanggo 15 nganti 20 menit, nganti kerak apik diselehake.
Kanggo nggawe kanthi tangan: Anget banyu nganti 100 nganti 110 °.
Dissolve yeast ing banyu karo gula. Campuran campuran ragi karo bahan sing isih ana ing mangkuk nganti adonan digabungake; nguripake endhog lan nggarap nganti alus lan elastis, 8 nganti 10 menit. Pelumas lan dilebokake ing mangkuk; tutup karo andhuk lan munggah ing panggonan sing endhas watara 1 jam, nganti kaping pindho. Puter saka mangkuk lan terus kaya ing ndhuwur.
Sampeyan uga bisa Kaya
Gampang lan Meaty Poured Pizza
Resep Limbah Beer lan Basil Pizza
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 86 |
| Lemak total | 5 g |
| Saturated Fat | 1 g |
| Lemak ora jenuh | 3 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 178 mg |
| Karbohidrat | 9 g |
| Serat Pemakanan | 1 g |
| Protein | 1 g |