Ayam sing dikukus saka Kanton yaiku sajian sing gampang lan cepet. Jamur ireng garing Cina nambah rasa resik ing bumi kanggo resep iki. Iku pilihan gedhe kanggo dhaharan kulawarga utawa malah pesta nedha bengi.
Priksa sawetara Resep Ayam Cina
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 4-6 medium jamur jamur Cina (cadangan 1 sendok makan cair)
- 1 1/2 kilogram endhog pitik, balung
- 1/4 sendok teh uyah
- Mrico, kanggo rasa
- 1 1/2 tablespoons kecap (4 1/2 sendok teh)
- 1 sendok teh anggur beras Cina utawa sherry garing
- 1 sendok teh gula
- 1 sendok teh minyak wijen
- 1 1/2 tablespoons cornstarch
- 2 irisan jahe, abang (kira-kira 1 sendok teh)
- 1 bawang bombay (bawang bombay, scallion), diced
Cara Nggawe
- Rendhem jamur sing garing ing mangkuk banyu sing adhem nganti 20 menit, utawa nganti ngresiki. Reregen banyu sing luwihan, Cut stems mati jamur, lan tipis irisan. Nyedhiyakake 1 sendok teh jamur saka cendawan.
- Gunakake alat cukur sing kuwat kanggo nyemprotake pitik liwat balung dadi potongan-potongan ukuran. Selehake ing mangkok ultrasonik lan tambahkan uyah, lada, kecap , beras utawa sherry, gula, lenga wijen, cairan jamur lan gandum. Allow marinate nalika nggawa banyu menyang godhok kanggo steaming.
- Nyelehake mangkuk ing rak ing panci kanggo steaming utawa ing steamer kayata steamer bambu ing wajan. Selehake potong ayam ing tengah pinggir lan ngubengi jamur. Angkatake jahe lan bawang bombay ijo ing ndhuwur. Uap pitik banyu liwat banyu sing nggodhok kanggo 15 - 20 menit, yen wis rampung masak. Ngawasi sawah.
Resep Masakan Jepang
Resep Masakan Jepang
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 428 |
| Lemak total | 24 g |
| Saturated Fat | 6 g |
| Lemak ora jenuh | 9 g |
| Kolesterol | 142 mg |
| Sodium | 488 mg |
| Karbohidrat | 5 g |
| Serat Pemakanan | 0 g |
| Protein | 45 g |