Sorbet anggur iki saka resep warisan khusus sing diwiwiti nalika dina ngolah kebonku ing taun 1950-an. Ana uga mangkene anggur seger ing meja nalika mangsa panas, nanging nalika bengi mulai ngendhil, anggur ing wit anggur rada alus. Tansah frugal, dheweke teka karo versi sorbet dhewe, saengga dheweke bisa nggunakake saben anggur suwene.
Cathetan masakan: Resep sorbet anggur bisa digawe kanthi anggur ijo utawa anggur abang .
Resep sorbet anggur iki nggawe 6 sajian.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 4 cangkir chilled grapes (sembarang macem)
- 1/3 cup granulated sugar
- 2 sendok teh jus lemon
Cara Nggawe
- Proses ngolah grapes lan gula ing prosesor pangan utawa blender nganti 2-3 menit, nganti gula wis bubar lan kulit anggur bubar.
- Tekan campuran kasebut liwat sieve bolong sing alus lan buwang padhet.
- Ngadet puree anggur karo jus lemon lan beku dicampurake karo pembuat es krim miturut instruksi pabrik.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 100 |
| Lemak total | 0 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Lemak ora jenuh | 0 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 2 mg |
| Karbohidrat | 26 g |
| Serat Pemakanan | 1 g |
| Protein | 1 g |