Resep roti puding brioche negara-gaya iki minangka alternatif sing gampang kanggo nyinkronake resep-resep panganan cuci mulut. Cukup mbayar custard gampang lan kacemplungake karo potongan brioche dina-lawas, roti endhog sing sugih. Puding roti iki ngrampungake kanggo panyuwunan sing nyenengake, nanging nggawe cara sing enak kanggo mulai dina.
Cathetan masakan: Nawakake panganan cemilan brioche iki kanthi creme Anglaise kanggo nambani banget.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 2 cangkir susu dicampur
- 1/4 cup butter, cubed
- 2 endhog, diantemi kanthi enteng
- 1/2 cup granulated sugar
- 1 sendok teh vanilla ekstrak
- 1 sendok teh Brandy (opsional)
- 1 sendok teh lemon utawa zest orange (opsional)
- 3/4 sendok teh dhasar kayu legi
- 1/4 sendok teh grated nutmeg
- 5 cangkir brioche dina-lawas, kenceng utawa suwek
- 1/2 cup raisins
Cara Nggawe
- Preheat oven nganti 350 F. Cekake pelumas 11-inch kanthi pan 7-inch lan sijine maneh.
- Ngaduk ing butter menyang susu panas nganti wis ilang. Nambah 1/4 cangkir saka campuran buttermilk menyang endhog lan whisk mau nganti dicampur uga dicampur. Tambahake campuran endhog sing endhog bali menyang susu panas lan adhepake gula, vanilla, brandy, zest jeruk, lan rempah-rempah nganti campuran alus. Nyedhot custard kanthi roti lan kismis.
- Nyebar roti lan custard menyang sajian sing disiapake lan panggang nganti 40 menit, nganti ndhuwur wis kecoklatan lan piso dipasang 1 inci saka pinggir sing metu resik. Sijine panas karo krim utawa Creme Anglaise.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 281 |
| Lemak total | 10 g |
| Saturated Fat | 5 g |
| Lemak ora jenuh | 3 g |
| Kolesterol | 73 mg |
| Sodium | 4,907 mg |
| Karbohidrat | 44 g |
| Serat Pemakanan | 1 g |
| Protein | 6 g |