Crullers iku barang sarapan sing populer ing Cina. Resep iki saka Madame Wong's Long Life Chinese Cookbook. Resep dicithak ulang kanthi ijin saka penulis kawentar Sylvia Schulman.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 sendok teh uyah
- 3/4 sendok teh alum
- 1 sdc baking soda
- 3/4 sendok teh amonium bikarbonat
- 7/8 cup banyu
- 2 cangkir glepung (kabeh waé)
- 8 cangkir
- lenga kanggo jero
Cara Nggawe
- Selehake uyah, alum, soda manggang, lan amonium bikarbonat ing mangkuk campuran. Nambah banyu lan aduk nganti nganti tatu. Tambah glepung. Ngadamel sumpit kanggo nggawe adonan alus lan alus.
- Kukuk adonan nganti kenyal. Tutup lan supaya ngadeg paling sethithik 4 jam.
- Copot adonan lan adhep-adhehe menyang dawa, dawa 1/3-inch lan 2 inci. Sprinkle karo glepung cilik.
- Nggunakake piso utawa pamindhahan, trikatuka dadi 20 laras 1/2-inch lebar. Bangkrut wesi saka mburi karo spatula, nguripake lan nyelehake langsung ing ndhuwur watu ing ngisor (10 lembaran).
- Lay chopstick ing ndhuwur iki ngudani kaping pindho. Pencet mudhun. Ulangi proses nganggo potongan liyane.
- Heat minyak kanggo jero-frying . Pick munggah siji jalur ganda. Geser loro kasebut lan reget nganti dawa 9 inci.
- Gulung menyang lenga panas . Nguripake adonan ing saben sisih terus kanthi chopstick nganti coklat emas lan ngembang. Copot lan saluran. Baleni maneh karo jalur liyane.
- Bisa uga disiapake ing ngarep lan didhemekake utawa dibekukan. Sadurunge masak, thaw, yen perlu, lan reheat ing oven ing 400 derajat suwene 5 menit.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 42 |
| Lemak total | 1 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Lemak ora jenuh | 1 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 267 mg |
| Karbohidrat | 7 g |
| Serat Pemakanan | 1 g |
| Protein | 1 g |