Nggawe dhewe Cina 5 Spice bubuk campuran seasoning nggunakake sembarang lemah utawa kabèh rempah-rempah. Campuran fragrant iki enak ing sembarang resep goreng, utawa sampeyan bisa nyelehake ing pitik sadurunge sampeyan manggang. Uga coba nyampur sendhok teh kanthi lenga lan cuka lan gunakake bumbu steak utawa daging babi nalika ana ing panggangan.
Priksa manawa sampeyan nggunakake rempah-rempah segar nalika nggawe campuran dhewe. Padha kudu mambu banget lan dadi arum banget. Kanggo rasa seger, tilikake rempah-rempahmu dhewe saka jinis kabeh, nanging campuran iki isih apik digawe karo rempah-rempah pre-ground.
Minangka campuran dicampur karo rempah-rempah , disimpen ing wadhuk sing adhem ing panggonan sing garing lan adhem. Tansah rempah adoh saka sinar srengenge langsung. Panggonan paling apik kanggo rempah-rempah yaiku ing laci sing ora cedhak kompor, amarga panas bisa nggawe rempah-rempah kurang kuat.
Yen sampeyan ora bisa nemokake Szechwan pepper, gunakake kombinasi mrica, ijo, lan ireng. Yen sampeyan ngresiki awak dhewe rasa rasa bakal luwih kuat.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 sendok teh Szechwan mrico
- 1 sendok teh buncis anise lemah
- 1-1 / 4 sendok teh lemah
- biji adas
- 1/2 cloves lemah sendok teh
- 1/2 sendok teh dhasar kayu legi
- Uyah 1/2 sendok teh
- 1/4 sendok teh mrico putih
Cara Nggawe
- Gabungke lada, biji sayuran, biji adas, cengkeh, kayu manis, uyah, lan mrica ing wadhuk kedelai lan aduk kanthi becik.
- Simpen ing panggonan sing adhem, garing nganti 1 taun. Sawise setahun, rempah-rempah cenderung ilang rasa.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 8 |
| Lemak total | 0 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Lemak ora jenuh | 0 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 1 mg |
| Karbohidrat | 2 g |
| Serat Pemakanan | 1 g |
| Protein | 0 g |