Resep gampang asu chili iki nggawe sekitar 16 nganti 20 servings, cocok kanggo pesta utawa kumpul dina game gedhe, lan mung 30 menit kanggo masak.
Ndhuwur iwak cili mati karo mustard lan bawang cincang, keju sing sethithik, utawa nggunakake toppings hot dog favorit.
Sijine sauce ing kompor alon supaya ora anget; ngawula tengen saka kompor karo mangkuk macem-macem topping lan serbet kanggo tamu.
Resep Related: Souce Island Hot Dog Classic
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 3 nganti 4 sendok teh minyak sayur
- 2 kg sapi daging (utawa nganggo daging babi setengah)
- 2 medium cengkeh bawang (finely minced)
- 1/4 tuwung
- pasta tomat
- 1
- bawang bombay (sacoro apik disigar)
- 2 cangkir
- duduh kaldu daging sapi
- 5 tablespoons bubuk cabe
- 6 sendok makan jagung (utawa masa harina)
- 2 sendok teh gula
- 2 sendok teh uyah
- 1 sendok teh cumin lemah
- 1 godhong teluk
Cara Nggawe
- Heat lenga lan tumis bawang putih lan bawang nganti jamur emas, kira-kira 7 nganti 9 menit.
- Tambah bubuk, gula, lan cumin. Terus masak, aduk nganti 2 menit.
- Tambahake daging sapi sing digodhog lan adonan, aduk, nganti rata-rata disaring. Nglakoake bahan sing isih ana; ngurangi panas kanggo kurang lan simmer nganti banget nglukis, 15 nganti 20 menit.
- Buangake rwaning teluk.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 162 |
| Lemak total | 9 g |
| Saturated Fat | 2 g |
| Lemak ora jenuh | 5 g |
| Kolesterol | 39 mg |
| Sodium | 392 mg |
| Karbohidrat | 7 g |
| Serat Pemakanan | 1 g |
| Protein | 14 g |