Resep iki kanggo endhog beras ireng sing digawe saka chinese bawang putih . Iki pancen apik karo endhog, nanging sampeyan uga bisa nggunakake chives biasa uga. Sayuran iki biasane nyuwun akeh chives, aran gratis kanggo ngurangi jumlah dadi 2 utawa 3 sendok teh lan nempel bumbu liyane yen pengin. Nglayani 2 nganti 4.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 bunch Cina chives bawang
- 4 endhog gedhe
- 1 1/2 sendok teh kecap kecap utawa nganti 1/2 uyah sendok teh
- freshly ground black pepper or pepper, to taste
- 2 tablespoons sayur-sayuran utawa lenga kacang
Cara Nggawe
Chinese Scrambled Eggs directions:
1. Cuci lan cukurake bawang putih. Copot endhog lan endhog ijo sing diselehake ing ndhuwur lan tunasake nganti 1 inci nganti sampeyan duwe 1/3 tuwung (5 sendok teh).
2. Ngalahake endhog. Tambah kecap utawa uyah, 1 sendok teh minyak sayur lan mrico.
3. Kalorake skillet sing abot liwat panas-dhuwur. Nambah lenga sing isih ana, ngangkat kuali supaya lenga nutupi bagian ngisor kuali.
Yen lenga panas, tambahake kari. Genggeman kanthi cepet, banjur tambahake campuran endhog. Ngurangi panas kanggo medium lan alon-alon scramble endhog. Bubarake saka panas yen wis rampung nanging isih lembab. Ngawasi panas.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 148 |
| Lemak total | 13 g |
| Saturated Fat | 3 g |
| Lemak ora jenuh | 5 g |
| Kolesterol | 226 mg |
| Sodium | 204 mg |
| Karbohidrat | 1 g |
| Serat Pemakanan | 0 g |
| Protein | 8 g |