Saus Chimichurri sing dicampur karo keju krim ndadekake iringan sing enak kanggo dodo pitik sing dibalekake . Kue ayam lan krim diwenehake ing jero wadhuk kue kue lan dipanggang, ngasilake pitik, rasa ayam, saos krim, lan kerak gamping.
Sosis Chimichurri minangka saus ijo sing ngandhut garné, asring ditulisi bebarengan karo daging panggang.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 4 payudara ayam boneless
- 2 sendok makan mentega
- 4 ons krim keju, alus
- 2 tablespoons
- saus chimichurri
- 1 lembar saka jajanan beku puff, thawed
- 1 endhog
- Garam lan mrico kanggo rasa
Cara Nggawe
- Mangsa dhadha pitik diwenehi uyah lan lada.
- Nyawiji mentega ing wajan liwat panas sedheng. Sauté dhadha pitik ing butter nganti entheng browned ing loro-lorone. Chill chicken kanggo 20 menit.
- Nggawe saus chimichurri menyang keju krim nganti disampur.
- Ing lumahing banyu, gulungake kothak kertas menyang kothak 14-inch. Cut jajanan menyang kotak papat inch pitu.
- Preheat oven nganti 400 derajat.
- Nyebar 2 sendok teh dicampur keju krim ing tengah saben sheet kue. Nyelehake dhadhan pitik ing saben kothak, ing ndhuwur keju, pusaté ing kothak kue.
- Sikat pinggiran pastri kanthi endhog sing diantemi. Gulungake pojok ing ndhuwur pitik lan segel rampung.
- Nyelehake dodo pitik, lapisan jempol mudhun, ing sheet cookie diantrekake karo foil utawa parchment. Panggang sajam nganti 20-25 menit, nganti jajanan coklat lan pitik dimasak. Ayo kelangan 5 menit sakdurunge mangan.
Nglayani 4.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 1759 |
| Lemak total | 113 g |
| Saturated Fat | 34 g |
| Lemak ora jenuh | 39 g |
| Kolesterol | 536 mg |
| Sodium | 751 mg |
| Karbohidrat | 30 g |
| Serat Pemakanan | 1 g |
| Protein | 147 g |