Nedakake sajian pitik sing gampang lan nikmat kasebut liwat beras utawa roti panggang kanggo pangan kulawarga sing apik. Saji bebarengan karo salad sing dibuwang utawa ngiris tomat seger lan cucumbers.
Poin roti panggang utawa jajanan kue jajanan ndadekake basis apik kanggo pitik iki uga.
Deloken sisan
Klasik Ayam à la King Recipe
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 pound payung ayam boneless
- 2 sendok mentega (dibagi)
- 1 sendok makan minyak zaitun tambahan
- 1 medium bawang (disigar)
- 6 ons jamur, iris
- 2 tablespoons disigar parsley seger
- 2 tablespoons glepung kabeh-waé
- 1 1/2 cangkir kaldu ayam
- 1/2 cangkir krim abot
- 1 cangkir kacang polong (masak)
- Masak uyah lan mrico, kanggo rasa
Cara Nggawe
- Cut pitik menyang cuwilan cilik.
- Ing wajan gedhe ing medium panas, nyawiji 1 sendok teh saka butter karo lenga zaitun . Tambahake ayam lan bawang lan cook, aduk, kanggo 3 menit.
- Tambah jamur irisan lan parsley lan terus masak, aduk, nganti meh 5 menit, utawa nganti jamur emas coklat lan bawang alus.
- Kanthi sendok slotted, pindhahake campuran ayam menyang mangkuk; disisihaké.
- Ing wajan sing padha, nyawiji sendok roti sing isih ana ing sajroning panas ing medium. Tambah glepung lan aduk nganti digabungake. Tambahake kaldu ayam lan masak, aduk, nganti thickened. Tambah krim sing abot lan aduk campuran ayam bali menyang telusur. Ngaduk ing kacang masak lan tambahkan uyah lan mrico, kanggo rasa.
- Terus masak, aduk kanthi gampang, kanggo 5 menit.
- Ngawasi roti panggang utawa beras sing panas.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 450 |
| Lemak total | 28 g |
| Saturated Fat | 11 g |
| Lemak ora jenuh | 11 g |
| Kolesterol | 112 mg |
| Sodium | 609 mg |
| Karbohidrat | 19 g |
| Serat Pemakanan | 4 g |
| Protein | 30 g |