Resep iki kanggo kue kopi pear cepet saka "Gale Gand's Brunch!" Dening Gale Gand karo Christie Matheson (Clarkson Potter / Publisher, 2009).
Gand ngandika dheweke ngaplikake resep iki saka siji ing resep nasi Elsie dheweke. Nenek Elsie, baker extraordinaire Basa Hongaria, nganggep apel, nanging Gand nduwe corak anyar kanthi nggunakake pears .
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- Cake:
- 1 1/4 cangkir
- glepung (kabeh-tujuan)
- 2 1/4 sendok teh
- baking powder
- Gula 1/2 cup
- Uyah 1/2 sendok teh
- 1/2 sendok teh kayu manis
- 1 endhog gedhe (diantemi)
- 1/2 cangkir susu
- 4 sendok mentega (unsalted, dilebur)
- 2 peth (Bartlett, mateng, ora enak, cored, lan disigar)
- Streusel Topping:
- Gula 1/2 cup
- 1/4 cup flour (all-purpose)
- 3 sendok mentega (unsalted, cold, cut up)
- 1 sendok teh kayu manis
Cara Nggawe
- Heat oven nganti 400 derajat. Mentega lan kothak manggang 8-inch.
- Kanggo nggawe kue: Ing mangkuk medium, gabungke glepung, bubuk manggang, gula, uyah lan 1/2 sendok teh kayu manis.
- Ing mangkuk dhewe, adukake endhog, susu lan mentega cair nganti digabungake. Tuang dadi bahan garing, nambah pears lan aduk kanthi becik. Tuang menyang pan sing disiapake.
- Kanggo nggawe streusel: Ing mangkuk cilik, adukake gula lan glepung lan potong mentega kanthi driji nganti bubuk. Gesek ing ndhuwur adonan ing panci.
- Panggang 30 nganti 35 menit nganti emas lan garing ing ndhuwur. Kelangan ing telusur lan dipotong dadi 8 kotak. Kue iki nganti nganti 4 dina, ditutupi ing suhu kamar.
Sumber: "Gale Gand's Brunch!" Dening Gale Gand karo Christie Matheson (Clarkson Potter / Publisher, 2009).
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 309 |
| Lemak total | 14 g |
| Saturated Fat | 7 g |
| Lemak ora jenuh | 5 g |
| Kolesterol | 115 mg |
| Sodium | 441 mg |
| Karbohidrat | 42 g |
| Serat Pemakanan | 3 g |
| Protein | 6 g |