Roti kacang tanggal iki ndadekake sarapan becik utawa roti brunch. Roti bisa digawe nganggo walnuts utawa pecahan.
Roti iki uga beku banget. Coba nyebar keju krim ing antarane loro irisan tipis lan beku "sandwic" kanggo nikmati. Utawa nyebarake roti kanthi keju krim oranye (ndeleng variasi) utawa butter-oranye .
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 cangkir nggodhok banyu
- 8 ons tanggal dicincang
- 2 sendok makan mentega
- 3/4 cup granulated sugar
- 1/4 cup brown sugar
- 1 endhog gedhe
- 2 1/4 cangkir glepung serbaguna (10 1/4 ons)
- 1 wêdakakêna manggang wêdakakêna
- Uyah 1/2 sendok teh
- 1/2 cangkir walnuts disigar (utawa pecah)
Cara Nggawe
- Kalorake oven nganti 350 F.
- Grease kompor 9-by-5-by-3-inch.
- Tuang banyu sing nggodhok liwat tanggal sing disigar ing mangkuk medium; nambah butter lan disisihake.
- Kanthi mixer, ngalahake gula lan endhog nganti cahya.
- Ing mangkuk liyane, gabungke glepung, bubuk manggang, lan uyah. Tambahake campuran gula, gantian karo campuran banyu lan tanggal. Nglakoake kacang sing disigar.
- Panggang ing preheated oven kanggo 45 kanggo 55 menit, utawa nganti Pick kayu ditempelake ing tengah metu resik.
Tip lan Variasi
Masak Krim Masak: Sajrone mangkuk campuran, ngalahake 4 ons keju krim alus kanthi 1 1/2 sendok teh zest jeruk alus, 3 sendok teh gula gula, lan sawetara tetes vanila.
Kanggo roti sing luwih cepet, pirsani dhaptar roti cepet sing disenengi , kayata nanas, zucchini, waluh lan roti apel.
Sampeyan bisa uga seneng tanggal iki lan roti cepet oat utawa muffin tanggal lembab .
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 408 |
| Lemak total | 15 g |
| Saturated Fat | 4 g |
| Lemak ora jenuh | 5 g |
| Kolesterol | 121 mg |
| Sodium | 742 mg |
| Karbohidrat | 62 g |
| Serat Pemakanan | 4 g |
| Protein | 8 g |