Ing barbecue ing jantung Texas ora asal ing Kidul, ing perkebunan, karo daging babi. Iku penemuan imigran Jerman lan Ceko sing ngowahi pemotongan daging sapi sing gedhe kaya brisket lan clod abang bebarengan karo wedhus lan kambing kanggo ngobong. Bumbu iki asring biasa lan saos, sanajan nganggep popularitas, sakdurunge ngendhog. Sosis utawa dipanggang iki beda banget karo saus manis lan kandel Texas Wétan. Luwih kaya saos tipis, digunakake kanggo nyelepake daging sing diolah kanggo nambah kelembapan lan rasa. Coba cobanen yen sampeyan pengin ngredhang dina sing lawas.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 cup ngombe daging (utawa duduh kaldu sodium dawa)
- 1 tuwung ketchup
- 1/2 gelas banyu
- 2 tablespoons ditransportasi lemak daging babi (utawa leleh lemak)
- 1 nganti 2 sendok teh panas (kaya Tabasco)
- 1 sendok teh saus Worcestershire
- uyah lan uyah kanggo rasa
Cara Nggawe
Gabungke kabeh bahan (kajaba uyah lan lada) ing panci gedhe. Nggawa menyang godhok kurang, aduk nganti rampung dicampur. Ngurangi panas nganti garing kurang luwih 30 menit. Ngurangi setengah (utawa luwih). Tambah uyah lan mrico kanggo rasa. Njaga anget ing sisih karo daging sing disigar kaya brisket .
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 28 |
| Lemak total | 1 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Lemak ora jenuh | 0 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 218 mg |
| Karbohidrat | 5 g |
| Serat Pemakanan | 0 g |
| Protein | 1 g |