Resep resep jamur sautéed iki bisa dadi sajian sing paling gampang sampeyan bakal nyiyapake. Godhonge lan aromatik, jamur iki arupa endhog utawa panas.
Resep disiapake kanthi butter, nanging sampeyan bisa ngganti minyak zaitun. Salah siji sing uga khas kanggo masak saka Provence.
Pungkasane, Herbes de Provence wis kasedhiya ing toko pangan khusus, nanging sampeyan uga bisa nyampur batch dhewe.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 8 jam jamur putih seger, separo
- 3 mentega butter (utawa lenga zaitun tambahan)
- 1 tablespoon generik Herbes de Provence
- Asam kosher, kanggo rasa
Cara Nggawe
- Nyawiji mentega ing saus pan sing abot ing jero panas.
- Nambah jamur lan sauté nganti kurang luwih 5 menit utawa nganti diisi karo mentega lan wiwit ngresiki sethithik.
- Nambahake Herbes de Provence lan masak sajrone menit 10 liyane, aduk kanthi gampang, utawa nganti jamur sing rada kecokelatan nanging isih alus lan jus.
- Wektu kanggo rasa karo uyah Kosher lan ngawula langsung, utawa adhem lan ngawula ing suhu kamar.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 108 |
| Lemak total | 10 g |
| Saturated Fat | 1 g |
| Lemak ora jenuh | 7 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 77 mg |
| Karbohidrat | 4 g |
| Serat Pemakanan | 2 g |
| Protein | 1 g |