Kanggo panganan sing cepet lan nutriti, coba resep sup lentil Perancis sing enak iki. Kanthi bantuan sing sethithik banget, sampeyan bisa nyithak favorit restoran favorit ing meja iki ing kurang saka 45 menit. Iki sup mrico lentil sing apik, bisa digawe karo stok sayur, dadi lemak lan vegan kurang - a kurban sampurna kanggo macem-macem tamu nedha bengi.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 2 sendok teh lenga zaitun
- 1 1/2 cangkir disigar bawang
- 1/3 cangkir celery sacoro apik disigar
- 2 medium wortel, disigar
- 2 cloves papak, ulig lan disigar
- Uyah 1/2 sendok teh
- 1/4 sendok teh dikering thyme
- 1/4 sendok teh mrico ireng lemah
- 4 botol sayuran utawa stock ayam
- 1 1/4 cangkir lentils, rinsed
- 14-ons bisa ngetokake tomat diced
- 2 teaspoons apple cider cuka
Cara Nggawe
Ing saucepan medium, sauté bawang, celery, wortel, lan bawang putih liwat panas dhuwur-dhuwur kanggo 12 nganti 15 menit. Sawise sayuran wis diwiwiti kanggo ngowahi coklat cahya, nambah uyah, thyme pepe, lan mrico ireng ing wajan. Terus masak lan aduk campuran 1 menit.
Tambahake sayuran utawa pitik ayam, kacang ijo, lan tomat dhedhek ing panci. Bawane sup menyang godhok, banjur ngurangi suhu kanthi rada supaya bening.
Rebus sup, dijamin, nganti 30 menit, nganti lentil sing lembut. Puree 1 3/4 cangkir saka sup karo cukà cider lan aduk campuran tulis bali menyang sup. Sajam sup panas utawa nyimpen nganti telung dina ing kulkas.
Resep sup resep lentil Perancis iki nggawe 6 sajian.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 276 |
| Lemak total | 6 g |
| Saturated Fat | 1 g |
| Lemak ora jenuh | 4 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 348 mg |
| Karbohidrat | 44 g |
| Serat Pemakanan | 7 g |
| Protein | 16 g |