Tlapak sing dipanggang kanthi resep mint lan jahe yaiku cara sing gampang, beraroma, lembab kanggo panggangan fillet iwak lan alus. Sajadah karo beras lan sayuran sing prasaja - salad saka tomat sing diiris , sawetara potong squash tumis , tumpukan asparagus pan-panggang - kanggo nedha awan sehat
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 2 lb. fillet tunggal petrale utawa iwak putih sing alus
- 1 bungkus mint
- 1 2 inchi jahe, dikupas lan disigar
- 1 tbsp. lenga sayur-sayuran utawa canola
- 1/2 sendhok teh. uyah
- 1/4 sendhok teh. mrica ireng anyar
Cara Nggawe
- Preheat oven nganti 375 ° F. Cuciake iwak lan garing. Susun fillets ing baking pan rimmed. Gurih bisa tumpang-tindih sajrone ora ana area sing luwih saka loro fillet jero.
- Pucuk mint, jahe, lenga, uyah, lan mrica ing blender nganti pasta Gamelan - sampeyan perlu nambahake sendok teh utawa rong banyu supaya bisa kedadeyan iki, nanging aja nganti sparingly.
- Bungkus adonan jintan cethak sing disambungake ing saben iwak. Panggang nganti iwak iku buram lan gampang flake ing tengah, kira-kira 15 menit. Ngawasi panas.
Nggawe 4 servings.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 93 |
| Lemak total | 4 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Lemak ora jenuh | 2 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 305 mg |
| Karbohidrat | 5 g |
| Serat Pemakanan | 1 g |
| Protein | 1 g |