Yen sampeyan nggoleki versi cepet saka Tahu Mapo, sajian sajian Szechuan klasik, coba nganggo sos kacang hitam sing dituku, sing njupuk karya metu saka irisan kacang ireng sing difermentasi.
Deloken sisan
Mapo Doufu Klasik (Tahu Mapo)
Kung Pao Chicken
Chicken With Chiles Merah
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- Kanggo Marinade:
- 1 sendok makan kecap
- Jiwit saka cornstarch
- Kanggo tahu lan daging babi:
- 3/4 pound tahu tenan
- 1/4 pound babi tanah
- 2 bawang bombay (bawang goreng, bawang bombay)
- 1 cengkeh bawang putih
- 2 sendok teh minyak kanggo nggoreng
- 1/4 sendok teh tempe chile karo bawang putih
- 2 sendok teh banyu (utawa duduh pitik)
- 2 sendok iwak kacang ireng
- 1 sendok teh Szechuan peppercorn (utawa coriander lemah)
Cara Nggawe
- Ngemil tauhu lan potong celah. Marinake daging babi lemah ing kecap asin lan cornstarch sajrone 20 menit.
- Cuci bawang ijo lan potong diagonal dadi potong 1-inch. Pilek lan sacoro apik mbrendahan papak.
- Panaskan wajan ing dhuwur sedheng nganti panas. Tambah 2 sendok teh minyak. Nalika lenga panas, tambah tempel chile lan papak dicincang. Garing nganti gondho (kira-kira 30 detik). Nambah daging babi sing lemah. Pincuk nganti daging babi wis meh masak.
- Ngisor panas nganti medium, lan tambahake irisan buncis ireng lan kui taunan. Masak sajrone panas nganti sampe tahu (8 nganti 10 menit). Tambah banyu utawa duduh kaldu pitik sing dibutuhake. Nglakoake trikatuka ijo. Sadurungé porsi, sprinkle karo Szechuan peppercorn utawa katumbah lemah.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 224 |
| Lemak total | 9 g |
| Saturated Fat | 2 g |
| Lemak ora jenuh | 3 g |
| Kolesterol | 25 mg |
| Sodium | 377 mg |
| Karbohidrat | 18 g |
| Serat Pemakanan | 2 g |
| Protein | 20 g |