Resep salad Niçoise ayam iki nyedhiyakake cara enak kanggo ngadhepi pawon ing panas panas. Iku corak awal panas sing inspirasi ing Salade Niçoise klasik, sing gampang banget lan cocok kanggo menu nedha bengi.
Niçoise klasik kalebu tuna seger kang ora gampang digoleki, lan kadhangkala mung apik kanggo ngowahi owah-owahan, saengga panggang ayam sing tanpa nasi bisa nggawe alternatif sing enak, sehat lan murah.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 2 digodhog dodo pitik sing tanpa boneless, iris
- 2 cilik abang kentang
- 5 liter ons kacang ijo, dipotong dadi 2-inch
- 8 godhong rendra romaine
- 8 spears baby asparagus,
- panggang
- 2 tomat plum cilik, separo
- 1/2 cangkir irisan timun
- 2 endhog endhog, sepisan
- 8 ireng ireng
- 2 sendok makan crumbled, daging babi browned
- 1/4 cangkir lemon Mustard Vinaigrette
Cara Nggawe
Majelis Ayam
- Isi wajan gedhe karo banyu.
- Bawa banyu ing wajan kanggo masak lan tuwuhake kentang lan kacang ijo kanthi tutup.
- Sawise 4 menit, copot kacang ijo karo sendok slotted lan mbilas langsung ing banyu adhem; disisihaké.
- Allow kentang kanggo cook kanggo tambahan 6 menit.
- Mbusak kentang saka banyu panas lan ngidini supaya adhem ing piring; irisan nalika suhu kamar.
Salad Majelis
- Selehake 4 godhong lontar ing saben plat panas.
- Saliyane ngetang bahan, aturake ayam sing diiris, kentang, kacang ijo, asparagus panggang , tomat, irisan timun, endhog, zaitun, lan daging babi lumbung.
- Anget salad karo vinaigrette, utawa nyelehake ing sisih, lan ngawula.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 1658 |
| Lemak total | 82 g |
| Saturated Fat | 23 g |
| Lemak ora jenuh | 33 g |
| Kolesterol | 635 mg |
| Sodium | 785 mg |
| Karbohidrat | 71 g |
| Serat Pemakanan | 21 g |
| Protein | 157 g |