Wêdakakêna iki ateges basis kanggo marinade tandoori gedhe. Dene wiji iki dimaksudake kanggo pitik, bisa digunakake ing kabeh jinis unggas, daging babi, iwak lan panganan segara.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 sendok teh jahe
- 1 tablespoon cumin
- 1 cangkir ketumbar
- 1 sendok teh paprika
- 1 tablespoon kunyit
- 1 sendok garam segara
- 1 tablespoon cayenne
Cara Nggawe
1. Nyampurake bahan kabeh lan simpen nganggo wadhuk sing adhem ing panggonan sing garing lan garing.
2. Kanggo nggunakake, campuran jus endhog pitik, tutup, lan diselehake ing kulkas nganti 1 jam sadurunge manggang utawa manggang.
3. Campuran bisa ditambahake ing yoghurt lan lemon utawa jus jeruk kanggo mbentuk marinade sing enak. Ing kasus iki, nyelehake pitik ing tas plastik sing bisa dicolok, nambahake marinade sing digawe saka bahan rubbed lan diselehake ing kulkas nganti 2 nganti 6 jam.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 98 |
| Lemak total | 4 g |
| Saturated Fat | 1 g |
| Lemak ora jenuh | 1 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 7.000 mg |
| Karbohidrat | 18 g |
| Serat Pemakanan | 7 g |
| Protein | 4 g |