Resep cod tandoori iki gampang kanggo nyiyapake lan enak uga. Seneng karo sajian beras favorit utawa nganggo sayuran panggang.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 4-6 fillet kodhe (potong 1 1/2 potongan)
- Kanggo Marinade:
- 1 cup / 240 ml yogurt plain
- 1/4 cup / 60 ml minyak zaitun
- 4 cengkeh bawang putih (minced)
- 2 teaspoons / 10 mL jahe (seger, grated)
- 2 teaspoons / 10 mL cumin (lemah)
- 2 teaspoons / 10 mL katumbah (lemah)
- 1 sendok teh / 5 mL abang mrico (utawa bubuk krim lembut)
- 1 sendok teh / 5 mL kunyit
- 1 sendok teh / 5 mL uyah segara
- Kanggo Garnish:
- 1/2 bawang (abang cilik, iris tipis)
- 1/4 cup / 60 mL cilantro (godhong)
Cara Nggawe
Gabungke kabeh bahan marinade ing mangkuk medium. Ganti potongan iwak ing jero mangkok, jas lan dicampur, tutup nganggo bungkus plastik, lan ayo marinate ing kulkas nganti 1 jam.
Preheat panggangan kanggo panas-dhuwur. Mungkasi potongan iwak ing wajan panggang lan masak sajrone 9 menit. Nalika iwak dadi legi, mbuwang iwak nganggo piranti tahan panas, lan cook kanggo tambahan 5 nganti 7 menit. Buang saka panas lan sajake ditaburi irisan bawang merah lan godhong cilantro.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 427 |
| Lemak total | 18 g |
| Saturated Fat | 4 g |
| Lemak ora jenuh | 11 g |
| Kolesterol | 121 mg |
| Sodium | 980 mg |
| Karbohidrat | 18 g |
| Serat Pemakanan | 2 g |
| Protein | 49 g |