Nalika arep gratis, akeh sing kerep ngelingi kue tanpa susu: klasik panganan kue ! Cahya, kurang lemak lan cocog kanggo macem-macem frostings, woh-wohan, lan topping liyane, iki minangka gagasan panganan panganan sing prasaja kanggo para pelaut susu sing ora alergi kanggo endhog.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 cup flour (cake)
- 1 1/2 cup gula (granulated putih)
- 1/4 sendok teh uyah
- Putih gedhe endhog
- 1 sendok teh vanilla ekstrak
- 1 1/2 krim sendok saka karang
Cara Nggawe
1. Preheat oven nganti 375 F. Pisahake loro panci kue mangkuk 12-cangkir nganggo cupcake liners. Pindhahake rak panci menyang posisi paling ngisor ing njaba.
2. Ing mangkuk cilik, sift bareng glepung, 3/4 gelas gula, lan uyah. Disisihaké.
3. Ing mangkuk gedhe nggunakake mixer tangan listrik, ngalahake putih endhog karo vanilla lan krim tartar nganti mbentuk puncak-puncak lembut, kira-kira 3-4 menit. Mboko sithik nambahake gula 3/4 cup sing tetep, terus ngalahake nganti mbentuk puncak kaku, kira-kira 4-6 menit luwih.
Melu ing bahan-bahan garing, kanthi ati-ati ora bisa overmix lan deflate adonan.
4. Pisah adonan ing cupcake liner lan panggang nganti 12-15 menit, utawa nganti entuk emas. Masakake cupcake kanggo ngadhepake ing rak kring kring sadurunge icing, frosting utawa porsi woh.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 71 |
| Lemak total | 1 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Lemak ora jenuh | 0 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 76 mg |
| Karbohidrat | 15 g |
| Serat Pemakanan | 0 g |
| Protein | 1 g |