Iki minangka sawetara kue cilik paling gampang kanggo nggawe, sing nggawe wong sing paling disenengi karo bocah sing pengin mbantu ing pawon. Nalika aku uga tresna marang Cupcakes Coklat Vegan Kaya , kombinasi sirup maple, santen, lan koko kasebut pancen divine, lan aku meh tansah duwe kabeh bahan ing pantry.
Cukup babagan frosting sing enak karo kue-kue iki, nanging Peanut Butter Frosting , khususe, iku favorit antarane bocah-bocah lan malah sawetara wong diwasa ing kulawarga.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 2 gelas kabeh-waé glepung
- 1/2 cangkir bubuk coklat
- 2 teaspoons baking powder
- 1/4 uyah laut sendok teh
- 1 cup sirup maple
- 3/4 tuwung santen
- 1/2 cangkir lenga canola (utawa lenga zaitun)
- 3 ons coklat tanpa susu (dilebur)
- 2 sendok makan yogurt kedelai tanpa susu
- 1 sendok teh vanilla
Cara Nggawe
- Preheat oven nganti 350 F. Line babagan 14 cangkir ing muffin utawa cupcake pan kanthi liners.
- Ing mangkuk campuran medium ukuran, ngetokake glepung, bubuk coklat, bubuk manggang, lan uyah.
- Ing mangkuk campuran cilik, sirupake sirup maple, santen, lenga canola, yogurt coklat lan yogurt. Tambah campuran sirup maple menyang bahan-bahan garing lan aduk nganti digabungake wae.
- Pisahake adonan ing cangkir cupcake, ngisi saben 2/3 - 3/4 cendhak. Panggang nganti watara 20 menit, utawa nganti tusuk dipasang ing pusat cangkir mangkuk. Allow cupcakes kanggo nyenengake kanthi cepet ing rak kring kawat sadurunge icing karo frosting tanpa wiji sing dikarepake.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 264 |
| Lemak total | 15 g |
| Saturated Fat | 6 g |
| Lemak ora jenuh | 7 g |
| Kolesterol | 1 mg |
| Sodium | 217 mg |
| Karbohidrat | 31 g |
| Serat Pemakanan | 2 g |
| Protein | 2 g |