Gaya steak steak digawe ing proses loro-langkah. Kawitan steaks disepelekake liwat panas dhuwur, banjur padha panggang ing open nganti doneness sing dikarepake. Kanthi cara iki padha duwe kerak karamel, lan interior lembut lan jus. Steak ing gambar disedhiyakake karo Kentang Amy.
Resep ayu iki sampurna kanggo acara khusus. Takon daging kanggo steak paling apik; dheweke bakal ngerti manawa wis umur sing tuwa lan siap mangan.
Priksa manawa sampeyan kudu nyedhiyakake steak sajrone metu saka oven. Nalika daging digawé panas, kabeh jus kasebut pindhah menyang njaba. Wektu ngadeg iki ngijini jus disebarake ing saindhenging daging supaya saben cokotan nglangi lan jus.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 4 filet mignon utawa steak iga mata
- Garam lan mrico kanggo rasa
- 3 sendok makan mentega
Cara Nggawe
1. Preheat oven nganti 425 derajat F.
2. Panaskan wajan ketel, sing luwih disikake nganggo wesi panggilingan, liwat panas sing luwih dhuwur. Tambah minyak zaitun lan supaya panas 2-3 menit.
3. Gosong steak karo uyah lan uyah ing loro-lorone.
4. Nyelehake ing skillet lan sear dawane 3-4 menit ing sisih pisanan nganti steak rilis kanthi gampang saka panci lan duwe kulit coklat peteng. Nguripake lan sear kanggo 3-4 menit ing sisih liya.
5. Nyelehake mentega ing ndhuwur saben steak, banjur simpen telusur ing oven.
6. Manggang kanggo 8-13 menit nganti doneness sing dikarepake; paling sethithik 140 ° F kanggo langka. Copot telusur saka tlapuk, tutup nganggo foil, lan supaya steak bisa ngadeg nganti 10 menit sakdurunge.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 354 |
| Lemak total | 26 g |
| Saturated Fat | 12 g |
| Lemak ora jenuh | 10 g |
| Kolesterol | 124 mg |
| Sodium | 132 mg |
| Karbohidrat | 0 g |
| Serat Pemakanan | 0 g |
| Protein | 28 g |