Resep Herbs Vinaigrette
Resep vinaigrette iki minangka variasi liya sing gampang ing rumus vinaigrette dhasar. Bisa disiapake karo salah siji saka sawetara tanduran garing kalebu thyme , marjoram, basil, chives utawa tarragon. Utawa, cobanen nggunakake setengah tsp saka Herbes de Provence .
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 3/4 cangkir Salad minyak (ndeleng cathetan)
- 1/4 cangkir Cuka anggur putih
- 1 tablespoon mustard Dijon
- 2 tablespoon parsley (dicincang)
- 1/2 sendok teh Jamu (uga thyme, marjoram, basil, chives, utawa tarragon)
- Dash uyah (kanggo rasa)
- mrico mrica putih (kanggo rasa)
Cara Nggawe
- Gabungke mustard lan cuka ing mangkuk kaca utawa stainless steel lan diiseni bebarengan kanthi cepet.
- Nyelehake cuka mustard-cuka bebarengan karo lenga, jamu, lan bumbu ing blender lan campuran nganti kira-kira 10 detik utawa nganti digabungake.
- Transfer menyang mangkuk kaca lan supaya bisa nganti 30 menit supaya rasa mekar. Sandhingake klambine adhine sing apik sadurunge disawat.
Cathetan: Sembarang lenga sing duwe label "minyak sayur" utawa "minyak lenga" apik kanggo resep dhasar iki.
Sampeyan uga bisa nggunakake lenga, lenga netral kaya minyak safflower, canola, utawa minyak kedelai.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 187 |
| Lemak total | 21 g |
| Saturated Fat | 3 g |
| Lemak ora jenuh | 10 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 43 mg |
| Karbohidrat | 0 g |
| Serat Pemakanan | 0 g |
| Protein | 0 g |